Nemovitosti

950,00 Kč/m2 - 45.218 m2, Blučina, Hřbitovní

MapaInzerent - Dialog Reality

Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 1Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 1
Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 2Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 2
Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 3Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 3
Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 4Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 4

Zobrazit další fotografie (+1)

Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 5Pozemek na prodej v Blučina, Hřbitovní, image nr. 5

Pozemek na prodej Blučina, Hřbitovní

Exkluzivně nabízíme k prodeji lukrativní pozemek pro komerční využití a výstavbu logistického centra u dálnice D2 v k.ú. obce Blučina. Celková plocha nabízeného pozemku je 45 218 m2 a je schváleným a platným územním plánem obce vyčleněn pro komerční využití. V případě zájmu je možné dodat kompletní dokumentaci logistického centra pro územní rozhodnutí. Jedná se o stavbu distribučního skladu včetně kompletního administrativního zázemí včetně technologie, parkovacích a manipulačních ploch. Pozemek je situován necelých 11 km od okraje Brna v těsné blízkosti obousměrného dálničního sjezdu. Příjezd je po asfaltové komunikaci včetně kamionové dopravy s bezprostřední dostupností z dálničního tělesa D2 v obou směrech (cca 500 m) a výbornou dopravní návazností na hlavní dálniční tah D1 a na něj navazující komunikace, letiště, BVV.../ . V případě potřeby je možné pozemek rozčlenit i na menší celky v rozsahu 8000-11000 m2. Pozemek se nabízí v "hrubém" stavu, avšak je možné i technické zhodnocení - v takovém případě je cena prokalkukována na částku 1990,-Kč/m2 a zahrnuje - hrubé terénní úpravy, skrývka ornice, zemní práce - vnitroareálová komunikace -vozovka, chodníky - sběrná splašková kanalizace - jímka 45 m3, potrubní rozvody vč. výkopů - sběrná dešťová kanalizace po retenční nádrž jímka 35m3, potrubní rozvody vč. výkopů - vitroareálový vodovod potrubní rozvody vč. výkopů - vnitroareálový plynovod VTL plynovod,STL plynovody, vč. výkopů, regulační souprava RESO - kabelový rozvod NN, VO, slaboproud, kiosková TS, kabelový přívod vn vč. výkopů, kabelový rozvod nn vč. výkopůPRIS, zemnící pásek pro VO, rozvaděč VO - venkovní osvětlení - stožáry 8m se svítidlem, jeřáb. Příjezdová komunikace k pozemku leží v komerční zóně mimo obec a neprochází obytnou zónou - možnost využití 24 hod denně. IS jsou na prahu pozemku. Pozemky neleží v záplavovém ani rozlivovém území, mírně se svažují směrem k dálnici a jsou z ní dobře viditelné. Zobrazené plánky mají pouze ilustrační charakter pro představu využití při výstavbě více menších hal, popř. při využití celého pozemku pouze jedním subjektem. Více informací Vám rádi sdělíme v sídle naší společnosti.
 • Číslo nabídkyDR1K46381P
 • Druh pozemkupro komerční výstavbu
 • Elektřinaano
 • Vodaano
 • Plynano
 • Plocha pozemku45218 m2

Nemovitosti

450,00 Kč/m2 - 3.649 m2, Kuřim, U stadionu

MapaInzerent - Dialog Reality

Pozemek na prodej v Kuřim, U stadionu, image nr. 1Pozemek na prodej v Kuřim, U stadionu, image nr. 1

Pozemek na prodej Kuřim, U stadionu

Prodej pozemku vedeného na KÚ jako orná půda, o rozloze 3649 m2, s podílem id. 1/2 na přilehlé cestě. K pozemku je možné přikoupit také druhý podíl id. 1/2 na přielhlé cestě včetně pozemku, který přiléhá k cestě z protější strany, je vedený také jako orná půda a má rozlohu 4609 m2. Vše bez IS. Zakázku vyřizuje R. Datinská 724/161 266, datinska@dialogreality.cz.
 • Číslo nabídkyDR1P066R
 • Druh pozemkuzemědelská
 • Plocha pozemku3649 m2

Nemovitosti

450,00 Kč/m2 - 4.609 m2, Kuřim, U stadionu

MapaInzerent - Dialog Reality

Pozemek na prodej v Kuřim, U stadionu, image nr. 1Pozemek na prodej v Kuřim, U stadionu, image nr. 1

Pozemek na prodej Kuřim, U stadionu

Prodej pozemku vedeného na KÚ jako orná půda, o rozloze 4609 m2, s podílem id. 1/2 na přilehlé cestě. K pozemku je možné přikoupit také druhý podíl id. 1/2 na přielhlé cestě včetně pozemku, který přiléhá k cestě z protější strany, je vedený také jako orná půda a má rozlohu 3649 m2. Vše bez IS. Zakázku vyřizuje R. Datinská 724/161 266, datinska@dialogreality.cz.
 • Číslo nabídkyDR1P065R
 • Druh pozemkuzemědelská
 • Plocha pozemku4609 m2

Copyright © Nemovitosti.cz, s.r.o. - Ochrana soukromí