Nemovitosti

6.500.000 Kč - 247 m2, Litovel, Třebízského

MapaInzerent - DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.

Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 1Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 1
Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 2Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 2
Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 3Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 3
Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 4Dům na prodej v Litovel, Třebízského, image nr. 4

Dům na prodej Litovel, Třebízského

Prodej domu se 2 byty v historickém centru města Litovel. Dispozice domu: V PP se nachází sklady. V I.NP je zádveří, chodba a samostatný vstup do bytu o velikosti 1+3 (kuchyň, obývací pokoj, ložnice, pokoj, chodba, koupelna, WC, předsíň a spíž). Celková výměra tohoto bytu činí 105 m2 . Ve II.NP se nachází byt o velikosti 1+4 (kuchyň, obývací pokoj, ložnice a 2 pokoje, koupelna s WC a velká terasa). V podkroví je pokoj o celkové výměře 38 m2 a zateplená půda - možnost zřízení dalšího pokoje. Na obytnou část navazuje dílna. Pozemek má celkovou výměru 413 m2. Dům má ústřední plynové vytápění (každý byt samostatně), je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a vlastní studnu. Na zahradě se nachází skleník a dřevník.
 • Číslo nabídkyDM5073
 • Druh objektucihlový
 • Poloha objektuřadový
 • Stav budovyvelmi dobrý
 • Podlahová plocha247 m2

Nemovitosti

Na dotaz - 175 m2, Olomouc, Žerotínovo nám.

GPSInzerent - RUBIKO, úvěry bydlení investice, s.r.o.

Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 1Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 1
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 2Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 2
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 3Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 3
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 4Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 4

Zobrazit další fotografie (+6)

Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 5Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 5
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 6Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 6
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 7Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 7
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 8Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 8
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 9Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 9
Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 10Dům na prodej v Olomouc, Žerotínovo nám., image nr. 10

Dům na prodej Olomouc, Žerotínovo nám.

Prodej historického rodinného domu v úzkém centru města Olomouc, ulice Žerotínovo náměstí. První písemná zmínka o domu pochází z roku 1450, kdy jistý rytíř Markvart ze Zvole kupuje tento dům jako svatební dar pro svoji ženu Zuzanu. S ohledem na gotické sklepení je předpoklad původní výstavby v průběhu 14. století. Jedná se o měšťanský gotický pravovárečný dům, renesančně přestavěný, s klasicistní úpravou průčelí. Dům je průběžně udržován ve výborném technickém stavu a trvale obýván. Nachází se v řadové zástavbě, je z větší části podsklepen, do ulice má 2 nadzemní podlaží, směrem do dvora 3 podlaží a menší zahradu s posezením ve vnitrobloku. K dispozici nabízí 6 pokojů a dvě kuchyně + zázemí. V současnosti je dům využíván jako dvougenerační se dvěma samostatnými bytovými jednotkami a zázemím. Celková výměra pozemku činí 154 m2, zastavěná plocha 1.NP 103 m2. Nemovitost je zapsána na seznamu kulturních památek. Dispozice: 1.PP: - Původní sklep 3,4 m2. - Novější sklepní část – 4 místnosti o celkové výměře 21,4 m2. 1.NP: - Vstupní hala 18,1 m2 včetně gotické chodby. - Pokoj „pro služku“ 5,25 m2 + koupelna s WC 3,5 m2. - Komora 6,4 m2 + další komora 1,1 m2. - Samostatný apartmán 15,37 m2 + kuchyně 7,7 m2 + koupelna s WC 3,2 m2. - Pokoj pro hosty (původně byl propojen schodištěm s apartmánem) přístupný ze schodiště 14,6 m2. 2.NP: - Chodba 3,1 m2. - Dětský pokoj průchozí 14,3 m2. - Dětský pokoj samostatný 15,6 m2. - Koupelna s WC 4,5 m2. 3.NP: - Chodba 3,12 m2. - Kuchyně 10,2 m2. - Obývací pokoj 26,1 m2. Stav a vybavení: Dům zděný, kamenné a betonové základy, stropy trámové, střecha sedlová, dřevěný krov, nová střešní krytina – bobrovka, klempířské prvky měděné. Půdní prostor není využit k bydlení, avšak dostatečná světlá výška krovu vybízí k dalšímu využití. Nedávné rekonstrukce: Rok 2014 – kompletně nová střecha – krov, krytina, klempířské prvky, dále renovace všech oken. Rok 2008 –nové povrchy v přízemí a prvním patře (omítky, podlahy, izolace), nová elektroinstalace, rekonstrukce kanalizace, nové rozvody, odvlhčení domu a sanace systémem Aquapol. Vytápění ústřední – plynový kondenzační kotel pro celý dům. Ohřev TUV – plynový průtokový ohřívač pro obě koupelny, dále v každé kuchyňské lince elektrický průtokový ohřívač samostatně. Okna dřevěná kastlová v dobrém stavu po renovaci, na venkovním křídle izolační dvojsklo. Interiérové dveře dřevěné lakované, vstupní dveře dřevěné, do dvora plastové. Podlahy keramická dlažba, v pokojích dřevěná prkenná + koberec, v obývacím pokoji parkety. Kuchyňská linka v apartmánu se sklokeramickou varnou deskou a digestoří, v patře kombinovaný sporák s plynovou varnou deskou, lednice v obou kuchyních volně. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda, kanalizace. Náklady na provoz: - Elektřina 980,- Kč měs. - Plyn 2.300,- Kč měs. - Voda 870,- Kč měs. Více informací na www.historickydum.cz En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
 • Číslo nabídky00003
 • Druh objektucihlový
 • Typ domupatrový
 • Poloha objektuřadový
 • Vlastnictvíneuvedeno
 • Stav budovyvelmi dobrý
 • Lokalitacentrum obce
 • Podlaží celkem3
 • Parkování0
 • Plocha parcely155 m2
 • Podlahová plocha175 m2

Nemovitosti

3.100.000 Kč - 120 m2, Šumvald

MapaInzerent - DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.

Dům na prodej v Šumvald, image nr. 1Dům na prodej v Šumvald, image nr. 1
Dům na prodej v Šumvald, image nr. 2Dům na prodej v Šumvald, image nr. 2
Dům na prodej v Šumvald, image nr. 3Dům na prodej v Šumvald, image nr. 3
Dům na prodej v Šumvald, image nr. 4Dům na prodej v Šumvald, image nr. 4

Dům na prodej Šumvald

Prodej bývalé zemědělské usedlosti v Šumvaldu. Jedná se o nemovitost s jedním nadzemním podlažím a nevyužitým podkrovím. V přízemí se nachází zádveří, kuchyň, 4 pokoje, koupelna s WC a komora. V podkroví je volná půda. V posledních letech na domě proběhla částečná rekonstrukce - vyměněna okna za plastová, zřízeno etážové vytápění, byly zrekonstruovány podlahy a vnitřní omítky. Topení je etážové s napojením na krbová kamna a elektrickými akumulačními kamny. Na obytnou část navazují prostory bývalého chléva, které jsou nyní využívány jako sklad, garáž a stodola. Na zahradě stojí prostorný zemní sklep. K usedlosti patří pozemky o celkové výměře 2.797 m2.
 • Číslo nabídkyDM1613
 • Druh objektucihlový
 • Poloha objektusamostatný
 • Stav budovyvelmi dobrý
 • Podlahová plocha120 m2

Copyright © Nemovitosti.cz, s.r.o. - Ochrana soukromí